kuu
:
nov 2021
dets 2021
jaan 2022
veeb 2022
märts 2022
apr 2022
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
aug 2022
sept 2022
okt 2022
nov 2022
dets 2022
jaan 2023
veeb 2023
märts 2023
apr 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
aug 2023
sept 2023
okt 2023
nov 2023
nädal
:
21.3 - 27.3
28.3 - 3.4
4.4 - 10.4
11.4 - 17.4
18.4 - 24.4
25.4 - 1.5
2.5 - 8.5
9.5 - 15.5
16.5 - 22.5
23.5 - 29.5
30.5 - 5.6
6.6 - 12.6
13.6 - 19.6
20.6 - 26.6
27.6 - 3.7
aasta
:
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
Sisenemine
Mai 2022
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
02
03
4.b kell 9.00 - 13.00"Kena kevade on käes" Tädu loodusõppeprogramm.
11» 3B Nukuteater "Eveline ja mina"
04
9.a KIK Nutiseiklus Keila-Joa õpperajal
5.c KIK Viru rabas
8.a - loovtööde kaitsmine
10» 3B Lastekirjanduskeskus " Tahvlist tahvlini"
10:10» 5.b nutiseiklus Viru rabas
05
4.b 11.30-14.30 EMTA koolikontserdil
9.c KIK Nutiseiklus Keila-Joa õpperaja
10» 1.b klass Loodusmuuseumis KIK
11:30» 1.a loodusmuuseum KIK
06
2c KIK Loodusmuuseumis
9.b KIK Nutiseiklus Keila-Joa õpperajal
8.b - loovtööde kaitsmine
07
08
09
10
19» 9.a Draamateatris
11
6.a KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
19» 9.a VAT teatris
12
13
9.b ja 9.c Ida-Virumaal
10» 3.a Vabamus "Vabakava" etendusel
12» 6.b klass teatris "Printsess Okasroosike" Lindakivi keskuses
14
15
16
6.b KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
17
10» 1.b klass Nukumuuseumis
14:50» 5.c Coca-cola Plazas "Tagurpidi torn"
18
4.b kell 8.00 - 16.00 teater Vanemuine "Vennad Lõvisüdamed"
2.b KIK Eesti Vabaõhumuuseum
2.a KIK Eesti Vabaõhumuuseum
5.b ja 5.a klass Ugala teatris etendus "Piruka magus põhi"
19
12» P-Tallinna ja Kristiine LO koolide poiste jalgpalliturniir
20
7.b KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
08» Vau!Ohhoo! 7. ja 8. klassid Rakveres
09» 6.b klass Kullo Ettevõtluskülas
12» P-Tallinna ja Kristiine LO koolide poiste jalgpalliturniir
13:10» 6.a Rahvusraamatukogus
21
22
23
24
7.c KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
18» Heategevuslik kevadkontsert
25
08» 9. klasside tutipidu
10» 5.c Loomaaias "Vesi kui elukeskkond"
26
7.a KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
27
10» 1.-4. klassi väärtustepäev
10» 5.b klass Aegna saarel
28
29
8.a Rootsis
30
7.b klass Vabaõhumuuseumis
8.a Rootsis
2c klass Teine Kodu keraamika õpituba
7.a ja 7.c Lätis
6.b klass matjal Arukülas
5.a KIK Viimsi nutiseiklus
4.b Iseseisva õppimise päev
5.b klass Soomes - Heureka, linnaekskursioon
09» 1.a ja 4.a Kalamaja park - vanakoolimängud, piknik
09» 1.b klass Kalamaja park, piknik
09» 5.c Rakett 69 stuudios
10» 2.a klass Fotografiskas
10» 3.a KIK Tädu terviserajal
10» 3.b KIK Tädu terviserajal
10» 9.kl põhikooli lõpueksam - eesti keel
14» 2. c klassi klassiõhtu
31
8.a Rootsis
4.a KIK Muraste Looduskool
7A, C Lätis
4.b KIK Muraste Looduskool
17:30» 1.b klass klassiõhtu aulas koos vanematega
Kirjeldus:
4.b kell 9.00 - 13.00"Kena kevade on käes" Tädu loodusõppeprogramm.
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
3B Nukuteater "Eveline ja mina"
Kirjeldus:
9.a KIK Nutiseiklus Keila-Joa õpperajal
Kirjeldus:
5.c KIK Viru rabas
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
8.a - loovtööde kaitsmine
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3B Lastekirjanduskeskus " Tahvlist tahvlini"
Aeg:
10:10
Kirjeldus:
5.b nutiseiklus Viru rabas
Kirjeldus:
4.b 11.30-14.30 EMTA koolikontserdil
Kirjeldus:
9.c KIK Nutiseiklus Keila-Joa õpperaja
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
1.b klass Loodusmuuseumis
Aeg:
11:30
Kirjeldus:
1.a loodusmuuseum KIK
Kirjeldus:
2c KIK Loodusmuuseumis
Kirjeldus:
9.b KIK Nutiseiklus Keila-Joa õpperajal
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
8.b - loovtööde kaitsmine
Aeg:
19:00
Kirjeldus:
9.a Draamateatris
Kirjeldus:
6.a KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
Aeg:
19:00
Kirjeldus:
9.a VAT teatris
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
9.b ja 9.c Ida-Virumaal
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.a Vabamus "Vabakava" etendusel
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
6.b klass teatris "Printsess Okasroosike" Lindakivi keskuses
Kirjeldus:
6.b KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
1.b klass Nukumuuseumis
Aeg:
14:50
Kirjeldus:
5.c Coca-cola Plazas "Tagurpidi torn"
Kirjeldus:
4.b kell 8.00 - 16.00 teater Vanemuine "Vennad Lõvisüdamed"
Kirjeldus:
2.b KIK Eesti Vabaõhumuuseum
Kirjeldus:
2.a KIK Eesti Vabaõhumuuseum
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
5.b ja 5.a klass Ugala teatris etendus "Piruka magus põhi"
Aeg:
12:00 - 15:00
Kirjeldus:
P-Tallinna ja Kristiine LO koolide poiste jalgpalliturniir 3.-5. kl poistele
Kirjeldus:
7.b KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
Aeg:
08:00 - 15:00
Kirjeldus:
7. klassid Politseimuuseumis
8. klassid Rakvere linnuses
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
6.b klass Kullo Ettevõtluskülas
Aeg:
12:00 - 14:00
Kirjeldus:
P-Tallinna ja Kristiine LO koolide poiste jalgpalliturniir 3.-5. kl poistele
Aeg:
13:10
Kirjeldus:
Aardejaht ja hariv videomängude võistlus
Kirjeldus:
7.c KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
Heategevuslik kevadkontsert
Aeg:
08:00
Kirjeldus:
9. klasside tutipidu
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
5.c Loomaaias "Vesi kui elukeskkond"
Kirjeldus:
7.a KIK Ubari Loodustarkuse Keskus
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
10.00 - 3.-4. klass
11.00 - 1.-2. klass
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
5.b klass Aegna saarel
Kirjeldus:
8.a Rootsis
Kirjeldus:
7.b klass KUMU-s
Kirjeldus:
8.a Rootsis
Kirjeldus:
2c klass Teine Kodu keraamika õpituba
Kirjeldus:
7.a ja 7.c Lätis
Kirjeldus:
6.b klass matjal Arukülas
Kirjeldus:
5.a KIK Viimsi nutiseiklus
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
4.b Iseseisva õppimise päev
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
5.b klass Soomes - Heureka, linnaekskursioon
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
1.a ja 4.a Kalamaja park - vanakoolimängud, piknik
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
1.b klass Kalamaja park, piknik
Aeg:
09:00 - 12:00
Kirjeldus:
5.c Rakett 69 stuudios
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
2.a klass Fotografiskas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.a KIK Tädu terviserajal
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.b KIK Tädu terviserajal
Aeg:
10:00 - 13:00
Kirjeldus:
9.kl põhikooli lõpueksam - eesti keel
Aeg:
14:00 - 16:00
Kirjeldus:
2. c klassi klassiõhtu
Kirjeldus:
8.a Rootsis
Kirjeldus:
4.a KIK Muraste Looduskool
Kirjeldus:
7A, C Lätis
Kirjeldus:
4.b KIK Muraste Looduskool
Aeg:
17:30 - 20:00
Kirjeldus:
1.b klass klassiõhtu koos vanematega