Sisenemine 
November 2021
Infokalender: Kalamaja Põhikool

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
01
02
12» 7.c kl Arhitektuurimuuseumis
12» 8.a - vehklemas
03
09:30» 1.-2. klass Marionett teater "Laanemoor" Salme KK-s
04
10» 6.b kl Arhitektuurimuuseumis
12» 3.a klassiōhtu
12» 8.a kl Arhitektuurimuuseumis
05
11:30» 9. kl Rakett 69 Stuudios, programm "Jõud"
15» 9.c klassiõhtu
06
07
08
09
11» Kellerteater "Õuduste kool" 4.a, 4.b, 6.a
11:30» 7.b õppepäev Loodusmuuseumis - "Nahkhiired" ja "Kivimid"
12» 2.c klass- Koit tantsukooli projekt
12» 9.b Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
10
12» 9.c Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
11
10:10» 9.a Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
12
12» 2.b klassi Vaatamise kooli veebitund
12» 5.b kl Arhitektuurimuuseum, programm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
12» 6.b klass Vene muuseum "Joogem teed. Imejoogi võlud"
14» 7.b JustFilm Solarise Apollos
15» 7.a Rakveres teatris
13
14
15
07:50» Helkurihommik
09:50» 9. klasside kohtumine Liisa Pakostaga
16
09» 3.a Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
12» 4.b Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
12» TÜ lektor M. Arukask loeng, 9. a ja b
17
12» 5.b Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
18
10» 4.b kl Arhitektuurimuuseum, programm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
12» 5.b Lennusadamas, programm "Elu Läänemerel"
19
09:50»  9.a - karjäärinõustamine
12» 2.c, 5.c ja 8.a klasside üritus "Suur ja väike sõber"
20
21
22
09» 2.b ja 9.b KOIT tantsutund
09:50» 9.b - karjäärinõustamine
23
11:30» 7.a ja 7.c õppepäev Loodusmuuseumis - "Nahkhiired" ja "Kivimid"
24
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
25
9. klassi individuaalsed nõustamised
26
Kodanikupäeva tähistamine
15:30» 6.b klassiõhtu
27
28
29
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
08:30» 1. advendi tähistamine Kalju kirikus 1.-4. klass
09:10» 8.b klass stuudios Rakett69
30
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
12» 6.b Lennusadamas programm "Elu Läänemerel"
12» 8.a - vehklemas
13» 9. klasside kohtumine Gerd Kanteriga