kuu
:
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
aug 2021
sept 2021
okt 2021
nov 2021
dets 2021
jaan 2022
veeb 2022
märts 2022
apr 2022
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
aug 2022
sept 2022
okt 2022
nov 2022
dets 2022
jaan 2023
veeb 2023
märts 2023
apr 2023
mai 2023
nädal
:
20.9 - 26.9
27.9 - 3.10
4.10 - 10.10
11.10 - 17.10
18.10 - 24.10
25.10 - 31.10
1.11 - 7.11
7.11 - 13.11
14.11 - 20.11
21.11 - 27.11
28.11 - 4.12
5.12 - 11.12
12.12 - 18.12
19.12 - 25.12
26.12 - 1.1
aasta
:
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Sisenemine
November 2021
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
02
12» 7.c kl Arhitektuurimuuseumis
12» 8.a - vehklemas
03
09:30» 1.-2. klass Marionett teater "Laanemoor" Salme KK-s
04
10» 6.b kl Arhitektuurimuuseumis
12» 3.a klassiōhtu
12» 8.a kl Arhitektuurimuuseumis
05
11:30» 9. kl Rakett 69 Stuudios, programm "Jõud"
15» 9.c klassiõhtu
06
07
08
09
11» Kellerteater "Õuduste kool" 4.a, 4.b, 6.a
11:30» 7.b õppepäev Loodusmuuseumis - "Nahkhiired" ja "Kivimid"
12» 2.c klass- Koit tantsukooli projekt
12» 9.b Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
10
12» 9.c Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
11
10:10» 9.a Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
12
12» 2.b klassi Vaatamise kooli veebitund
12» 5.b kl Arhitektuurimuuseum, programm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
12» 6.b klass Vene muuseum "Joogem teed. Imejoogi võlud"
14» 7.b JustFilm Solarise Apollos
15» 7.a Rakveres teatris
13
14
15
07:50» Helkurihommik
09:50» 9. klasside kohtumine Liisa Pakostaga
16
09» 3.a Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
12» 4.b Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
12» TÜ lektor M. Arukask loeng, 9. a ja b
17
12» 5.b Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
18
10» 4.b kl Arhitektuurimuuseum, programm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
12» 5.b Lennusadamas, programm "Elu Läänemerel"
19
09:50» 9.a - karjäärinõustamine
12» 2.c, 5.c ja 8.a klasside üritus "Suur ja väike sõber"
20
21
22
09» 2.b ja 9.b KOIT tantsutund
09:50» 9.b - karjäärinõustamine
23
11:30» 7.a ja 7.c õppepäev Loodusmuuseumis - "Nahkhiired" ja "Kivimid"
24
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
25
9. klassi individuaalsed nõustamised
26
Kodanikupäeva tähistamine
15:30» 6.b klassiõhtu
27
28
29
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
08:30» 1. advendi tähistamine Kalju kirikus 1.-4. klass
09:10» 8.b klass stuudios Rakett69
30
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
12» 6.b Lennusadamas programm "Elu Läänemerel"
12» 8.a - vehklemas
13» 9. klasside kohtumine Gerd Kanteriga
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
7.c kl Arhitektuurimuuseumis
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
8.a - vehklemas
Aeg:
09:30
Kirjeldus:
1. klassid - 9.30
2. klassid - 10.45
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
6.b kl Arhitektuurimuuseumis
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
3.a klassiōhtu
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
8.a kl Arhitektuurimuuseumis
Aeg:
11:30
Kirjeldus:
9. kl Rakett 69 Stuudios, programm "Jõud"
Aeg:
15:00
Kirjeldus:
9.c klassiõhtu
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Kellerteater "Õuduste kool" 4.a, 4.b, 6.a
Aeg:
11:30
Kirjeldus:
7.b õppepäev Loodusmuuseumis - "Nahkhiired" ja "Kivimid"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
Tantsuline projekt
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
9.b Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
9.c Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
Aeg:
10:10
Kirjeldus:
9.a Lennusadamas programm "Kiirtee ookeanis"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
2.b klassi Vaatamise kooli veebitund
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.b kl Arhitektuurimuuseum, programm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
6.b klass Vene muuseum "Joogem teed. Imejoogi võlud"
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
7.b JustFilm Solarise Apollos
Aeg:
15:00
Kirjeldus:
Tavaline Ime
Aeg:
07:50
Kirjeldus:
Helkurihommik
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
9.55 - 9.a ja 9.c klass
11.00 - 9.b klass
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
3.a Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
4.b Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
Aeg:
12:00 - 14:00
Kirjeldus:
Loeng + viktoriin "Eesti keel Euroopas ja maailmas"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.b Kullo Ettevõtluskülas - "Minu raha"
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
4.b kl Arhitektuurimuuseum, programm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.b Lennusadamas, programm "Elu Läänemerel"
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
9.a - karjäärinõustamine
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
2.c, 5.c ja 8.a klassi üritus "Suur ja väike sõber"
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
2.b ja 9.b KOIT tantsutund
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
9.b - karjäärinõustamine
Aeg:
11:30
Kirjeldus:
7.a ja 7.c õppepäev Loodusmuuseumis - "Nahkhiired" ja "Kivimid"
Kirjeldus:
9. klassi individuaalsed nõustamised
Kirjeldus:
9. klassi individuaalsed nõustamised
Kirjeldus:
2.-4. klass raadioviktoriin
6.-9. klass viktoriin
1.-5. klass plakatid, esseed
Aeg:
15:30 - 18:00
Kirjeldus:
6.b klassiõhtu
Kirjeldus:
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
1. advendi tähistamine Kalju kirikus 1.-4. klass
Aeg:
09:10
Kirjeldus:
8. klassid stuudiod Rakett69
Kirjeldus:
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
6.b Lennusadamas programm "Elu Läänemerel"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
8.a - vehklemas
Aeg:
13:00
Kirjeldus:
9. klasside kohtumine Gerd Kanteriga