kuu
:
märts 2021
apr 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
aug 2021
sept 2021
okt 2021
nov 2021
dets 2021
jaan 2022
veeb 2022
märts 2022
apr 2022
mai 2022
juuni 2022
juuli 2022
aug 2022
sept 2022
okt 2022
nov 2022
dets 2022
jaan 2023
veeb 2023
märts 2023
nädal
:
26.7 - 1.8
2.8 - 8.8
9.8 - 15.8
16.8 - 22.8
23.8 - 29.8
30.8 - 5.9
6.9 - 12.9
13.9 - 19.9
20.9 - 26.9
27.9 - 3.10
4.10 - 10.10
11.10 - 17.10
18.10 - 24.10
25.10 - 31.10
1.11 - 7.11
aasta
:
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Sisenemine
September 2021
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
Õppeaasta avaaktused-klassijuhatajatunnid
02
11» 1. ja 4. klassi "Kiusamisest vabaks!" projekti"Paremad sõbrad"
03
04
05
06
10:40» Põhja-Tallinna Noortekeskuse tutvustus
07
FC Flora jalpallitunnid 2.-4. klass
10:40» ÕE koosolek
08
11» 1.-2. kl Korvpalli Kooliprojekt
09
Klassikoosolekud koduklassides
18» Lastevanemate üldkoosolek (veebis)
10
09» Spordipäev Snelli staadionil
10» 1. klasside FC Flora jalgpallitund
11
12
13
2.a ja 2. c matkal
Gutsy Go nädal 8.a ja 7.a klass
09:30» 4.b klass
14
12» 4.b klass Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum
15
09» 3.a Vabaõhumuuseumis ja matkal
16
11:10» 4.b klass Kalamaja raamatukogu
17
18
19
20
21
10» 3.a Kalamaja raamatukogus
12» 5.a kl Kaasaegse Kunsti Muuseumis
22
12» 5.c Eesti kaasaegse kunsti muuseum
23
Spordinädal 23.-30. september
Õpetajate sammulugemise võistlus "Kõik õpetajad liikuma"
1.-9. kl õpilaste sammulugemise võistlus "Käime koos klassiga"
18» 9.a lastevanemate koosolek ruumis 111
24
Aktiivsed vahetunnid 1.-9. klass
12» 6. kl poisid - Noorte Kotkaste Mererühma tutvustus
15» 7.b klass Lasergame
25
26
27
Tantsuvahetunnid 1.-9. klass
Õpetajate tantsuvahetund
Euroopa Keele Päev
28
Vahetundide seiklusrada 1.-9. klass
29
30
8.a - kurling
Matkapäev 1.-9. klass
1.b klass Kalamaja pargis
6.b matkal
6.a klass Paljassaares ja Koplis
4.b klass Tallinna Teletorn ja Botaanikaaed
2.b Vanalinnas ekskursioonil
9.b Aegviidu radadel
08» 5.c Sakus
09» 1.a Kadrioru park
09» 3.a loomaaias
09» 5.a klass Aegviidus
09» 5.b klass matkal Kõnnu suursoos
09:50» 9.c klass Kurgla rabas
11» 2.c klass Kalamaja raamatukogus
Kirjeldus:
9.00 - 2.-4. klass
10.00 - 5.-7. klass
10.45 - 8.-9. klass
12.00 - 1. klassid
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
1. ja 4. klassi "Kiusamisest vabaks!" projekti"Paremad sõbrad"
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
Põhja-Tallinna Noortekeskuse tutvustus
Kirjeldus:
9.55 - 3. klassid
11.00 - 2. klassid
12.05 - 4. klassid
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
ÕE koosolek
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
1.-2. kl Korvpalli Kooliprojekt
Kirjeldus:
Klassikoosolekud koduklassides
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
Lastevanemate üldkoosolek (veebis)
Aeg:
09:00 - 15:00
Kirjeldus:
Spordipäev Snelli staadionil
9.00 - 2.-3. klass
10.30 - 4.-5. klass
12.00 - 6.-7. klass
13.30 - 8.- 9. klass
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
1. klasside FC Flora jalgpallitund
Kirjeldus:
2.a ja 2. c matkal
Kirjeldus:
13.-17. september
Aeg:
09:30
Kirjeldus:
Eesti Lastekirjanduse Keskus, näitus "Raamatuuputus. Seiklus läbi Põhjamaade lugude"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
Muuseumitund ja näituse külastus
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
3.a Vabaõhumuuseumis ja matkal
Aeg:
11:10
Kirjeldus:
Kalamaja raamatukogu "Rootsi ja lastekrimkad"
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.a Kalamaja raamatukogus
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.a kl Kaasaegse Kunsti Muuseumis
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.c Eesti kaasaegse kunsti muuseum
Kirjeldus:
Spordinädal 23.-30. september
Kirjeldus:
23.-30. september
Kirjeldus:
23.-30. september
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
9.a lastevanemate koosolek ruumis 111
Kirjeldus:
10.40 ja 11.45 vahetundidel
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
6. kl poisid - Noorte Kotkaste Mererühma tutvustus
Aeg:
15:00
Kirjeldus:
7.b klass Lasergame
Kirjeldus:
10.40, 11.45 õpilastele
12.50 õpetajatele
Kirjeldus:
Õpetajate tantsuvahetund
Kirjeldus:
Euroopa Keele Päeva kajastamine koolis läbi erinevate tegevuste.
Kirjeldus:
Vahetunni seiklusrada 1.-9. klass
Kirjeldus:
8.a - kurling
Kirjeldus:
Matkapäev 1.-9. klass
Kirjeldus:
1.b klass Kalamaja pargis
Kirjeldus:
6.b matkal
Kirjeldus:
6.a klass Paljassaares ja Koplis
Kirjeldus:
Ühiskülastus ja programm, kell 10.00
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
2.b Vanalinnas ekskursioonil
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
9.b Aegviidu radadel
Aeg:
08:00 - 12:00
Kirjeldus:
5.c Sakus
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
1.a Kadrioru park
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
3.a loomaaias
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
5.a klass Aegviidus
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
5.b klass matkal Kõnnu suursoos
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
9.c klass Kurgla rabas
Aeg:
11:00 - 12:00
Kirjeldus:
2.c klass Kalamaja raamatukogus