kuu
:
juuni 2020
juuli 2020
aug 2020
sept 2020
okt 2020
nov 2020
dets 2020
jaan 2021
veeb 2021
märts 2021
apr 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
aug 2021
sept 2021
okt 2021
nov 2021
dets 2021
jaan 2022
veeb 2022
märts 2022
apr 2022
mai 2022
juuni 2022
nädal
:
26.10 - 1.11
2.11 - 8.11
9.11 - 15.11
16.11 - 22.11
23.11 - 29.11
30.11 - 6.12
7.12 - 13.12
14.12 - 20.12
21.12 - 27.12
28.12 - 3.1
4.1 - 10.1
11.1 - 17.1
18.1 - 24.1
25.1 - 31.1
1.2 - 7.2
aasta
:
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Sisenemine
Detsember 2020
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
02
09» 4.b ja 4.c klass Atla mõisas Piparkoogi Kuningriigis
09» 9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
03
08:50» 6.b etiketikoolitus
04
05
06
07
08
09
10» 2.a ja 5.a Harju uisuplatsil
11» 2b Tervisemuuseum
14» 1. c klass uisutamas
10
08:50» 6.b etiketikoolitus
08:50» 9.b klass Töötukassa töötuba
09:50» 9.a klassi Töötukassa töötuba
11» 7.b klass - Töötukassa töötuba "Tutvumine töömaailmaga"
11
Jõulustiilikas - jõuluriided, jõulukampsunid
09» 1.b klass Harju Uisuplatsil
10:40» Heategevuslik jõululaat
11:30» 6A Estonias ballett Alice Imedemaal
12» 6.b Estonias ballett "Alice imedemaal"
15:30» 7.a - aulas lauamängude - ja filmiõhtu
16» 8.a klassiõhtu ruumis 111
17» 4.b klassiõhtu
12
13
14
09» 3.b klass Atla mõisas
09:40» 2a ja 2b Lotte jõulumaal
10» 5.a klass Wittensteini ajakeskuses Paides
15
16» 4.a klass laternamatk Paljassaares
16
7.a -Wittensteini ajakeskuses Paides
10» 1.a klass Harju Uisuplatsil
13» 4.c uisutamine Vanalinna Uisupargis
17
09» 1.b klassihommik
10» 6A jõuluhommik
11» 2.a klassiõhtu
11» 2b klassihommik
12» 5.-6. klasside jõulupidu aulas
14» 4.c klassiõhtu
14» 5.a klassiõhtu
14» 5.b klassiõhtu
15» 4.a klassiõhtu
15» 6.c klassiõhtu
16» 6.b klassiõhtu
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
4.b ja 4.c klass Atla mõisas Piparkoogi Kuningriigis
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
6.b etiketikoolitus
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
Suured ja väiksed sõbrad uisutamas
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
2b Tervisemuuseum
Aeg:
14:00 - 15:00
Kirjeldus:
1. c klass uisutamas Vanalinna Uisuplatsil
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
6.b etiketikoolitus
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
9.b klass Töötukassa töötuba
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
9.a klassi Töötukassa töötuba
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
7.b klass - Töötukassa töötuba "Tutvumine töömaailmaga"
Kirjeldus:
Jõulustiilikas - jõuluriided, jõulukampsunid
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
1.b klass Harju Uisuplatsil
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
10.40 ja 11.45 vahetundidel aulas
Aeg:
11:30
Kirjeldus:
6A Estonias ballett Alice Imedemaal
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
6.b Estonias ballett "Alice imedemaal"
Aeg:
15:30
Kirjeldus:
7.a - lauamängude ja filmiõhtu
Aeg:
16:00 - 19:00
Kirjeldus:
8.a klassiõhtu ruumis 111
Aeg:
17:00
Kirjeldus:
4.b klassiõhtu
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
3.b klass Atla mõisas
Aeg:
09:40
Kirjeldus:
2a ja 2b Lotte jõulumaal
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
Jõuluprogramm
Aeg:
16:00
Kirjeldus:
4.a klass laternamatk Paljassaares
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
7.a -Wittensteini ajakeskuses Paides
Aeg:
10:00 - 11:00
Kirjeldus:
1.a klass Harju Uisuplatsil
Aeg:
13:00 - 14:00
Kirjeldus:
4.c uisutamine Vanalinna Uisupargis
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
1.b klassihommik
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
jõuluhommik
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
2.a klassiõhtu
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
2b klassihommik
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.-6. klasside jõulupidu aulas
Aeg:
14:00 - 16:00
Kirjeldus:
4.c klassiõhtu
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
5.a klassiõhtu
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
5.b klassiõhtu
Aeg:
15:00
Kirjeldus:
4.a klassiõhtu
Aeg:
15:00
Kirjeldus:
6.c klassiõhtu
Aeg:
16:00
Kirjeldus:
6.b klassiõhtu