kuu
:
märts 2020
apr 2020
mai 2020
juuni 2020
juuli 2020
aug 2020
sept 2020
okt 2020
nov 2020
dets 2020
jaan 2021
veeb 2021
märts 2021
apr 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
aug 2021
sept 2021
okt 2021
nov 2021
dets 2021
jaan 2022
veeb 2022
märts 2022
nädal
:
27.7 - 2.8
3.8 - 9.8
10.8 - 16.8
17.8 - 23.8
24.8 - 30.8
31.8 - 6.9
7.9 - 13.9
14.9 - 20.9
21.9 - 27.9
28.9 - 4.10
5.10 - 11.10
12.10 - 18.10
19.10 - 25.10
26.10 - 1.11
1.11 - 7.11
aasta
:
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Sisenemine
September 2020
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
09» Kooliaasta avaaktus 2.-4. klass
10» Kooliaasta avaaktus 5.-6. klass
10:30» Kooliaasta avaaktus 7.-9. klass
12» 1. klasside kooliaasta avaaktus
02
11» 1. ja 4. klassi "Kiusamisest vabaks!" projekti"Paremad sõbrad"
03
09:40» Põhja-Tallinna Noortekeskuse huviringide ja tegevuste tutvustus
04
09» Kooli spordipäev Snelli staadionil 1.-9. klass
05
06
07
18» 5.b klassi lastevanemate koosolek
18» 9. klasside lastevanemate koosolek
08
10:40» Desiree tantsustuudio tutvustus ja tantsuvahetund
09
10
11
2.a, 2.b Luigel laadal
7.a ja 4.c - programm "Paremad sõbrad"
14:30» 6.b Ronimisministeeriumis
12
13
14
14.-25.09. - osalemine maailmakoristuspäeval
15
11» 6.b klass inimeseõpetuse tund Tervishoiumuuseumis - esmaabi
16
10:40» V.A.T Crew tanstustuudio tutvustus
18» Lastevanemate üldkoosolek
19» 4.b klassi lastevanemate koosolek
17
18
Keelekohvik Narvas 8.-9. klassi õpilased
10» 9.a klass Aegnal
11» 8.a Töötukassa töötuba - tööelu sissejuhatus
12» 7.a Töötukassa töötuba - tutvumine töömaailmaga
15:30» 6.b klass 70.-80.a koolitund Rävala 10
19
20
21
09» 8.a klass töötuba "Keha ja keskkond"
09:50» 9.a ja 9.b Töötukaasa töötuba - valikud ja võimalused peale põhikooli
10:40» Tantsuvahetund
11» 3.a maailmakoristuspäeva raames tänavatel koristamas
13» 4.b klass koristamas Maailmakoristuspäeva raames
22
11» 6.c klass inimeseõpetuse tund Tervishoiumuuseumis - esmaabi
12:20» 2.a ja 5.a aulas Suured ja väikesed sõbrad
13:20» 1.c ja 4.c aulas Suured ja väikesed sõbrad
23
Õpetajate sammulugemise võistlus "Kõik õpetajad liikuma!"
Sportlikud vahetunnid
Teatejooksude päev 2.-9. klass
Spordinädal 23.09.-30.09.2020
08:30» 2a klass KIK projektiga
11» 6.c Loomaaias filmiprogramm "Lõvid ja šaakalid"
14» 8.klasside võistkond Heategevuslikul teatejooksul Kadrioru pargas
15:30» "Vau!Ohhoo!" 7. klasside õpituba Kalamaja Põhikoolis
24
Euroopa keeltepäeva tähistamine
10:40» Tantsuvahetunnid
11:40» "Kiusamisest vabaks !" projekti "Parimate sõprade" tantsumaraton 1.-6. kl
14» Noorte Kotkaste Mererühma tutvustus 6. klassi poistele
15» "Vau!Ohhoo!" 8.klasside õpituba Botaanikaaias
25
Euroopa keeltepäeva tähistamine
15» "Vau!Ohhoo!" õpituba Tervishoiumuuseumis
26
27
28
3.b klass loomaias - Eesti metsade imetajad
9a klass loodusmatkal
Kooli matkapäev 1.-9. klass
08:30» 5.a ja 5.b rabamatkal Viru rabas
09» 1.-2. klassid P-Tln jalgpalliklubi Volta jalgpallipäev
09» 4.b ja 4.c klass Sagadi-Oandu metsajuttude rajal
09» 6.b klass jalgrattamatk ja orienteerumine Kõrvemaal
10» 3.a Reidi teel, Kadrioru pargis
10» 6.c ja 7.b klass Pääsküla rabas
10» 6A Naissaarel
29
08:30» 1b klass KIK projektiga
14» Võrkpall "Õpetajad versus õpilased"
30
08» 5.b ja 5.a külas restaureerimise ekspert akende projekti raames
08:30» 1c klass KIK projektiga
09» "2+2=22" etenduse õpituba aulas 2.a kl
09» 9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
15» "Vau!Ohhoo!" õpituba Tervishoiumuuseumis
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
Kooliaasta avaaktused
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
Kooliaasta avaaktus 5.-6. klass
Aeg:
10:30
Kirjeldus:
Kooliaasta avaaktus 7.-9. klass
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
1. klasside aktus
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
1. ja 4. klassi "Paremad sõbrad"
Aeg:
09:40
Kirjeldus:
Toimub kolmel vahetunnil. Ilusa ilma korral toimub koolihoovis.
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
Kooli spordipäev Snelli staadionil 1.-9. klass
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
5.b klassi lastevanemate koosolek
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
Ruumis 208
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
Ilusa ilma korral toimub õues.
Kirjeldus:
2.a, 2.b Luigel laadal
Kirjeldus:
7.a ja 4.c - programm "Paremad sõbrad"
Aeg:
14:30
Kirjeldus:
6.b Ronimisministeeriumis
Kirjeldus:
14.-25. september - iga klass valib omale sobiva aja.
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
6.b klass inimeseõpetuse tund Tervishoiumuuseumis
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
10.40 vahetunnis - aulas
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
Lastevanemate üldkoosolek
Aeg:
19:00
Kirjeldus:
Ruumis 210
Kirjeldus:
Keelekohvik Narvas 8.-9. klassi õpilased
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
9.a klass Aegnal
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
8.a Töötukassa töötuba - tööelu sissejuhatus
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
7.a Töötukassa töötuba
Aeg:
15:30
Kirjeldus:
6.b klass 70.-80.a koolitund Rävala 10
Aeg:
09:00 - 10:30
Kirjeldus:
8.a klass töötuba "Keha ja keskkond"
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
9.b klass kell 9.55
9.a klass kell 11.00
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
10.40 ja 11.45 vahetunnil aulas
Aeg:
11:00 - 12:00
Kirjeldus:
3.a maailmakoristuspäeva raames tänavatel koristamas
Aeg:
13:00
Kirjeldus:
4.b klass koristamas Maailmakoristuspäeva raames
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
6.c klass inimeseõpetuse tund Tervishoiumuuseumis - esmaabi
Aeg:
12:20
Kirjeldus:
2.a ja 5.a aulas Suured ja väikesed sõbrad
Aeg:
13:20
Kirjeldus:
1.c ja 4.c aulas Suured ja väikesed sõbrad
Kirjeldus:
23.-30. 09.
Kirjeldus:
23.-30.09.2020
Kirjeldus:
Teatejooksude päev 2.-9. klass
8.55 - 3.a, 3b, 2.b
9.55 - 8.a, 8.c, 8.b
11.00 - 4. klassid
12.05 - 5.a, 5.b, 6.a, 6.b
13.10 - 7.b, 7.a, 9.a, 9.b
Kirjeldus:
Spordinädal 23.09.-30.09.2020
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
Nõmme loodusmajas
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
6.c Loomaaias filmiprogramm "Lõvid ja šaakalid"
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
8.klasside võistkond heategevuslikul teatejooksul Kadrioru pargis
Aeg:
15:30 - 17:30
Kirjeldus:
"Vau!Ohhoo!" 7. klasside õpituba Kalamaja Põhikoolis
Kirjeldus:
Euroopa keeltepäeva tähistamine
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
10.40 ja 11.45 vahetunnil aulas
Aeg:
11:40
Kirjeldus:
"Kiusamisest vabaks !" projekti "Parimate sõprade" tantsumaraton 1.-6. kl
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
Toimub ruumis 210
Aeg:
15:00 - 16:30
Kirjeldus:
"Vau!Ohhoo!" 8.klasside õpituba Botaanikaaias
Kirjeldus:
Euroopa keeltepäeva tähistamine
Aeg:
15:00 - 16:30
Kirjeldus:
"Vau!Ohhoo!" õpituba Tervishoiumuuseumis
Kirjeldus:
3.b klass loomaaias - Eesti metsade imetajad
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
9a klass loodusmatkal
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
Kooli matkapäev 1.-9. klass
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
5.a ja 5.b rabamatkal Viru rabas
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
1.-2. klassid P-Tln jalgpalliklubi Volta jalgpallipäev
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
4.b ja 4.c klass Sagadi-Oandu metsajuttude rajal
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
6.b klass jalgrattamatk ja orienteerumine Kõrvemaal
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.a Reidi teel, Kadrioru pargis
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
6.c ja 7.b klass Pääsküla rabas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
6A Naissaarel
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
Nõmme loodusmajas
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
Võrkpall "Õpetajad versus õpilased"
Aeg:
08:00
Kirjeldus:
5.b - 8.00
5.a - 11.00
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
Nõmme loodusmajas
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
"2+2=22" etenduse õpituba aulas 2.a kl
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
9. klasside individuaalne karjäärinõustamine
Aeg:
15:00 - 16:30
Kirjeldus:
"Vau!Ohhoo!" õpituba Tervishoiumuuseumis