kuu
:
aug 2018
sept 2018
okt 2018
nov 2018
dets 2018
jaan 2019
veeb 2019
märts 2019
apr 2019
mai 2019
juuni 2019
juuli 2019
aug 2019
sept 2019
okt 2019
nov 2019
dets 2019
jaan 2020
veeb 2020
märts 2020
apr 2020
mai 2020
juuni 2020
juuli 2020
aug 2020
nädal
:
24.12 - 30.12
31.12 - 6.1
7.1 - 13.1
14.1 - 20.1
21.1 - 27.1
28.1 - 3.2
4.2 - 10.2
11.2 - 17.2
18.2 - 24.2
25.2 - 3.3
4.3 - 10.3
11.3 - 17.3
18.3 - 24.3
25.3 - 31.3
1.4 - 7.4
aasta
:
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Sisenemine
Veebruar 2019
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
10» 1. b Harju uisuplatsil uisutamas
10» 2.b klass Kalamaja Raamatukogus
11:40» 5.b kl uisutamas Harju uisuplatsil
02
11» Poistekoori laululaager koos Tallinna Poistekooriga
03
04
09» Lastekoori ettelaulmine Lindakivi Kultuurikeskuses
14» 4.c klass ujumas Sõle Spordikeskuses
05
08:50» Vilistlane annab tundi - 6.b klassis, Vana-Kreeka
12» 1. b Eesti Lastekirjanduse Keskuses
13» 9. klass Loodusmuuseumis
06
09:10» 2.a klass KUMU-s
11» 6.b klass Loodusmuuseumis
11:30» 8b Loodusmuuseumis
13» 8a Loodusmuuseumis
07
09» Poistekoori ettelaulmine Vene Kultuurikeskuses
15» "Vau!Ohhoo!" õpituba
08
09» Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi koolivoor 6. klass
10:40» Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi koolivoor 9. klass
09
10
11
Vene keele päeva viktoriin 6.-9. klass
Lahtiste uste nädal 11.-15. veebruar
Keeletenädal 11.-15. veebruar
09:40» Tantsuvahetund vene keele päeva raames
14» 2.a klass ujumas Sõle Spordikeskuses
14» 2.b klass ujumas Sõle spordikeskuses
16:10» Infotund 1. klassi astuvate laste vanematele
12
09:10» 2.a klass KUMU-s
13:10» Vene laulude võistlus 6.-9. klass
13
08:50» Iiri tantsude õppimine 7.-8. klass
09:30» 1.b, 2.a ja 2.b klass Salme KK-s etendus "Laanemoor"
09:50» Inglise keele nädala kuldvillak 7.-9. klass
11» 1.a Balbiino jäätisemuusemis
11» Külas Iiri suursaadik 8.-9. klass
14» 8.kl inglise keele ainevõistlus Õismäe Vene Lütseumis
14
Sõbrapäeva postkast 1.-9. klass
09:40» 5.-6 klassi sõbrapäevalaat
09:50» 2.B klass "Sõbrapäeva" töötuba
09:50» Inglise keele nädala esinemised 7.-9. klass
13» 7.-9. kl kinos "Ootamatu sõprus" T1
16» 4.c klassiõhtu
15
7a ja 8b Nelijärvel
09:50» 2.B klass Tervishoiumuuseumis
16
7a ja 8b Nelijärvel
17
18
11» 1.a "Kunstiga kiusamise vastu" Kadrioru kunstimuuseum
11» 9.a kl - tööintervjuu simulatsioon, Töötukassa
14» 2.c klass ujumas Sõle Spordikeskuses
15» 8.a klass VAT Teater "Kas sulle meeldib porno?"
19
08:50» Sisseastumisvestluse tutvustus ja ettevalmistusest, 9.kl Töötukassa
09» 2.b, 3.a ja 5.b klass veeohutuse infotund - PPA
11» Õpilaste tänuüritus
12:30» 5.a uisutamas
14» Keeltekohvik Karjamaa Põhikoolis
20
08» Raadioviktoriin 1.-9. klass
08:30» 4B Elistvere loomapargis
08:50» 4. a töötuba "Vee jõud" (videoprogramm)
10» 3.b klass Põhja-Tallinna Noortekeskuses
11» 2.c Kadrioru Miiamillas
11» P-Tln, Kristiine ja kesklinna koolide suusavõistlus Nõmme SP-s
11:50» 4. c töötuba "Vee jõud" (videoprogramm)
12» 8.a kl töötuba - Seksuaalsus, identiteet ja meedia mõjud"
13:30» 8.b klass Kadrioru Kunstimuuseumis
21
08:50» 2.B klassi töötuba "Eesti rahvustoidud"
11» Eesti tantsude päev 1.-4. klass
14» 8.a klass kinos "Tõde ja õigus"
19» 8.a kl Eesti-Serbia korvpall Saku Suurhallis
22
09:50» Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert 5.-9. kl
11» Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert 1.-4. klass
23
24
25
26
27
28
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
1. b Harju uisuplatsil uisutamas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
2.b klass Kalamaja Raamatukogus
Aeg:
11:40
Kirjeldus:
5.b kl uisutamas Harju uisuplatsil
Aeg:
11:00 - 13:00
Kirjeldus:
Poistekoori laululaager koos Tallinna Poistekooriga
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
Lastekoori ettelaulmine Lindakivi Kultuurikeskuses
Aeg:
14:00 - 15:00
Kirjeldus:
4.c klass ujumas Sõle Spordikeskuses
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
Tundi viib läbi vilistlane Caroline Murumägi
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
1. b Eesti Lastekirjanduse Keskuses
Aeg:
13:00 - 14:00
Kirjeldus:
9. klass Loodusmuuseumis geneetikaprogrammi "Isad ja pojad" kuulamas-vaatamas.
Kaasa saavad 20 last!
Aeg:
09:10
Kirjeldus:
2.a klass KUMU-s
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
6.b klass Loodusmuuseumis
Aeg:
11:30 - 13:00
Kirjeldus:
Loodusmuuseumis selgrootute programmiga.
Aeg:
13:00 - 14:30
Kirjeldus:
Loodusmuuseumis selgrootute programmiga.
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
Poistekoori ettelaulmine Vene Kultuurikeskuses
Aeg:
15:00 - 16:45
Kirjeldus:
"Vau!Ohhoo!" õpituba Tallinna Loomaaias.
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
Ruum 208
Aeg:
10:40
Kirjeldus:
Ruumis 208
Kirjeldus:
Vene keele päeva viktoriin 6.-9. klass
Kirjeldus:
Lahtiste uste nädal 11.-15. veebruar
Kirjeldus:
Keeletenädal 11.-15. veebruar
Aeg:
09:40
Kirjeldus:
9.40 ja 10.40 vahetundidel
Aeg:
14:00 - 15:00
Kirjeldus:
2.a klass ujumas Sõle Spordikeskuses
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
2.b klass ujumas Sõle spordikeskuses
Aeg:
16:10
Kirjeldus:
Infotund 1. klassi astuvate laste vanematele
Ruumis 114
Aeg:
09:10
Kirjeldus:
2.a klass KUMU-s
Aeg:
13:10
Kirjeldus:
Vene laulude võistlus 6.-9. klass
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
Iiri tantsude õppimine 7.-8. klass
Aeg:
09:30
Kirjeldus:
1.b, 2.a ja 2.b klass Salme KK-s etendus "Laanemoor"
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
kuldvillak 7.-9. klass
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
1.a Balbiino jäätisemuusemis
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Külas Iiri suursaadik 8.-9. klass
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
Osalevad Kristjan Suuder 8.b ja Kaarel Kerge 8.a klassist.
Kirjeldus:
Sõbrapäeva postkast 1.-9. klass
Aeg:
09:40
Kirjeldus:
9.40 ja 10.40 vahetundidel I korrusel
Aeg:
09:50 - 21:35
Kirjeldus:
Läbiviijad Põhja - Tallinna koolinoorsootöötajad.
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
Inglise keele nädala esinemised 7.-9. klass
Aeg:
13:00
Kirjeldus:
7.-9. kl kinos "Ootamatu sõprus" T1
Aeg:
16:00 - 19:00
Kirjeldus:
Ruumis 109
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
7a ja 8b klassid Nelijärvel talispordilaagris.
Aeg:
09:50 - 21:40
Kirjeldus:
Töötuba "Õnnestus ei hüüa tulles"
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
7a ja 8b klassid Nelijärvel talispordilaagris.
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
1.a "Kunstiga kiusamise vastu" Kadrioru kunstimuuseum
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
9.a kl - tööintervjuu simulatsioon, Töötukassa
Aeg:
14:00 - 15:00
Kirjeldus:
2.c klass ujumas Sõle Spordikeskuses
Aeg:
15:00
Kirjeldus:
8.a klass VAT Teater "Kas sulle meeldib porno?"
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
8.55 - 9.b klass
9.55 - 9.a klass
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
2.b, 3.a ja 5.b klass veeohutuse infotund - PPA
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Õpilaste tänuüritus
Aeg:
12:30
Kirjeldus:
5.a uisutamas
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
Keeltekohvik Karjamaa Põhikoolis
Aeg:
08:00
Kirjeldus:
8.00 - 1.-4. klass
8.55 - 5.-9. klass
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
4B Elistvere loomapargis
Aeg:
08:50
Kirjeldus:
4. a töötuba "Vee jõud" (videoprogramm)
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.b klass Põhja-Tallinna Noortekeskuses
Aeg:
11:00 - 12:00
Kirjeldus:
Muuseumitund "Sõpruse saadikud"
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Osalevad Jakob Kulbin, Oskar Orupõld ja Marten Presmann
Aeg:
11:50
Kirjeldus:
4. c töötuba "Vee jõud" (videoprogramm)
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
8.a kl töötuba - Seksuaalsus, identiteet ja meedia mõjud"
Aeg:
13:30
Kirjeldus:
8.b klass Kadrioru Kunstimuuseumis
Aeg:
08:50 - 19:30
Kirjeldus:
2.B klassil on külas pagar-kondiiter.
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Eesti tantsude päev 1.-4. klass
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
8.a klass kinos "Tõde ja õigus"
Aeg:
19:00
Kirjeldus:
8.a kl Eesti-Serbia korvpall Saku Suurhallis
Aeg:
09:50
Kirjeldus:
Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert 5.-9. kl
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert 1.-4. klass