kuu
:
dets 2017
jaan 2018
veeb 2018
märts 2018
apr 2018
mai 2018
juuni 2018
juuli 2018
aug 2018
sept 2018
okt 2018
nov 2018
dets 2018
jaan 2019
veeb 2019
märts 2019
apr 2019
mai 2019
juuni 2019
juuli 2019
aug 2019
sept 2019
okt 2019
nov 2019
dets 2019
nädal
:
23.4 - 29.4
30.4 - 6.5
7.5 - 13.5
14.5 - 20.5
21.5 - 27.5
28.5 - 3.6
4.6 - 10.6
11.6 - 17.6
18.6 - 24.6
25.6 - 1.7
2.7 - 8.7
9.7 - 15.7
16.7 - 22.7
23.7 - 29.7
30.7 - 5.8
aasta
:
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Sisenemine
Juuni 2018
Infokalender: Kalamaja Põhikool
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
01
6.b klass Paunkülas - KIK-i programm
09» 2.b ja 5.b klass ühisüritus Kalamaja pargis
09:30» 1.a klass Lennusadamas
10» 3.a ja 3.c klass Stroomi rannas
10» 3.b ja 4.b klass orienteerumine Kalamajas
10» 4.a klass Paljassaares
10» 7.a ja 5.c klass Harku-Nõmme terviserajal
10» 7.b klass TTÜ raamatukogus
10» 9. kl põhikooli lõpueksam - eesti keel
10:30» 6.a klass kinos Sõprus "Kamtšatka karud"
12» 1.b klass Lennusadamas
12» 1.c ja 2.a klass kinos Artis "Gordon ja Päddy"
14» Solistide esinemine Lennusadamas lastekaitsepäeval
02
03
04
09» Spordipäev 1.-8. klass
05
5.a klass Naissaarel
06
5.a klass Naissaarel
10» "Kiusamiset vabaks!" väärtustepäev 1.-3. klass
11» 6.-8. klass Põhja-Tallinna koolide EV100 rongkäik
18» 1.a klassiõhtu koos vanematega aulas
07
3.b klass Soomes Fazeri tehas Sealife
7.a klass Nelijärvel
08
6.b, 8.a ja 8.b klass Lõuna- Eesti ekskursioon
1.a klass lastegaleriis Kullo
7.a klass Nelijärvel
08:30» 4.a klass Arukülas
09» 6.a klass Pääsküla metsas
09:30» 1.b klass Kopli trammidepoos
09:30» 3.c klass loomaaias
10» 2.a klass loomaaias
10» 3.a klass Nautica keskus Park minigolf
10» 7.b klass Telemajas
10» 9.kl põhikooli lõpueksam - matemaatika
11» 1.c klass Kalamaja Lastemuuseumis
12» 5.b klass Niguliste muuseumis
17» 2.b klassiõhtu vanematega
09
10
11
3.c klass Naissaarel
5.b ja 5.c klass Helsingis Fazeri tehase ja Heureka külastus
09» 6.a ja 7.b klass Kohtla-Nõmme kaevanduses
17:30» 1.b klass lõpupidu "Väike linn"
12
10» Kooliaasta lõpupiknik kooli hoovis 1.-8. klass
13
10» 9.kl põhikooli lõpueksam - valikeksam
14
9.kl põhikooli lõpueksam - valikeksam võõrkeel suuline
15
Poistekoor Saaremaa laulupäeval - EMLS juubeliüritus
12» 9. klassi lõpuaktus 17. juunil
16
17
18
9. klassi lõpureis Emajõe suursoos
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
6.b klass Paunkülas - KIK-i programm
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
2.b ja 5.b klass ühisüritus Kalamaja pargis
Aeg:
09:30 - 13:00
Kirjeldus:
1.a klass Lennusadamas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.a klass Stroomi rannas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.b ja 4.b klass orienteerumine Kalamajas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
4.a klass Paljassaares
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
7.a ja 5.c klass Harku-Nõmme terviserajal
Aeg:
10:00 - 11:30
Kirjeldus:
7.b klass TTÜ raamatukogus
Aeg:
10:00 - 13:00
Kirjeldus:
9. kl põhikooli lõpueksam - eesti keel
Aeg:
10:30
Kirjeldus:
6.a klass kinos Sõprus "Kamtšatka karud"
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
1.b klass Lennusadamas
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
1.c ja 2.a klass kinos Artis "Gordon ja Päddy"
Aeg:
14:00
Kirjeldus:
Solistide esinemine Lennusadamas lastekaitsepäeval
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
9.00 - 1.-3. klass
11.00 - 4.-6. klass
13.00 - 7.-9. klass
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
5.a klass Naissaarel
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
5.a klass Naissaarel
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
"Kiusamiset vabaks!" väärtustepäev 1.-3. klass
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
Põhja-Tallinna koolide EV100 rongkäik
Aeg:
18:00
Kirjeldus:
1.a klassiõhtu koos vanematega aulas
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
3.b klass Soomes Fazeri tehas Sealife
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
7.a klass Nelijärvel
Kirjeldus:
6.b, 8.a ja 8.b klass Lõuna- Eesti ekskursioon
Kirjeldus:
1.a klass lastegaleriis Kullo
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
7.a klass Nelijärvel
Aeg:
08:30
Kirjeldus:
4.a klass Arukülas
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
6.a klass Pääsküla metsas
Aeg:
09:30
Kirjeldus:
1.b klass Kopli trammidepoos
Aeg:
09:30
Kirjeldus:
3.c klass loomaaias
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
2.a klass loomaaias
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
3.a klass Nautica keskus Park minigolf
Aeg:
10:00 - 12:00
Kirjeldus:
7.b klass Telemajas
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
9.kl põhikooli lõpueksam - matemaatika
Aeg:
11:00
Kirjeldus:
1.c klass Kalamaja Lastemuuseumis
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
5.b klass Niguliste muuseumis
Aeg:
17:00 - 19:30
Kirjeldus:
2.b klassiõhtu vanematega ruumis 308
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
3.c klass Naissaarel
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
5.b ja 5.c klass Helsingis Fazeri tehase ja Heureka külastus
Aeg:
09:00
Kirjeldus:
6.a ja 7.b klass Kohtla-Nõmme kaevanduses
Aeg:
17:30
Kirjeldus:
1.b klass lõpupidu "Väike linn"
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
Kooliaasta lõpupiknik kooli hoovis 1.-8. klass
Aeg:
10:00
Kirjeldus:
9.kl põhikooli lõpueksam - valikeksam
Kirjeldus:
9.kl põhikooli lõpueksam - valikeksam võõrkeel suuline
Aeg:
Kogu päeva sündmus
Kirjeldus:
Toimub 16. juunil
Aeg:
12:00
Kirjeldus:
9. klassi lõpuaktus 17. juunil kell 12.00
Kirjeldus:
Toimub 18.-19. juuni