Sisenemine 
Märts 2019
Infokalender: Kalamaja Põhikool

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
        01
02
03
04
12» 4.c vastlaprogramm Eesti Vabaõhumuuseum
05
4.a klass Vabaõhumuuseumis vastlaprogramm
09» 1. b Harju uisuplatsil uisutamas
10:30» Põhja-Tallinna koolide vastlatrall Kopli Noortekeksuses
14» 4.-6. kl õpilaste võistlus "Keelenutt" Kadrioru Saksa G-s
06
10:40» Tln koolide suusatamise MV - individuaalvõistlus
07
10:10» Tln koolide suusatamise MV - teatesuusatamine
12» 6. a ja 7. a "Kaotamindära"
12» 6.b klass "#kaotamindära" Rahvusraamatukogu saalis
08
Nutisport 4.-9. klass
10» 6.c klass Loodusmuuseumis
14» 5.-6. klassi matemaatikavõistlus
09
10
11
Näitus omaloomingulistest luuletustest
12» 2.B Salme kultuurikeskuses
13» 6.b "Noor virtuaalmaailmas" Töötuba koolis.
12
12» Kõnevõistlus 6.-9. klass
13
11» 1. klasside keelejooks
11» 3.a klass Filmimuuseumis
14
11» 2.b klass Kadrioru kunstimuuseumi külastus
11» Külas kirjanik Reeli Reinaus 4.-7. klass
12» Emakeelepäeva viktoriin 8.-9. klass
12» PTln ja Kristiine LO koolide 4.-5.kl poiste rahvastepalli finaal
15:30» "Vau!Ohhoo" füüsika õpituba
15
Emakeelepäeva raadioviktoriin 4.-7. klassidele
08:50» Kooli luulevõistlus 1.-9. klass
16
17
18
SUDOKU võistlus 1.-3. klassidele
kl 14.00 Our capital Tallinn
Matemaatikanädal 18.-22. märts
Matemaatika viktoriin 1.-9. klass
10:40» ÕE koosolek
19
Peast arvutamise võistlus 1.-9. klass
12:30» Keeltekohvik koos Karjamaa PK Kadrioru Kunstimuuseumis
20
08:50» Matemaatika teatevõistlus
09:50» 6. kl Maailmahariduse projekt Kultuurikatlas
11» 3.a klass KUMU-s
21
Rahvusvaheline matemaatikavõistlus "Känguru" 1.-9. klass
08:50» 7.b kl . Oskuste kaardistamise töötuba, Töötukassa
09:50» 7.a kl . Oskuste kaardistamise töötuba, Töötukassa
11» 3.b klass Kopli Päästekomandos
22
11» Tln koolide vene keelne Scrabble Südalinna Koolis
11:40» 1. b evakuatsiooniõppusele CINAMON Tallinn KOSMOS kinno
12» Luulekonkurss Karjamaa Põhikoolis
23
24
25
Koolis mobiilne planetaarium
Loodusainetenädal 25.-29. märts
13» 6.a klass teater Estonias
13» 9. klass - TEKO tutvustus - vilistalsed Aleksander ja Adely
26
08» Loeng "Aasta tegijad looduses" 6.a kl
08:50» Loeng "Aasta tegijad looduses 2019" 6.b klass
09:30» 1. b Eesti Tervishoiu Muuseumis "Söö terviseks" tund
09:50» Loeng "Aasta tegijad looduses 2019" 6.c klass
11» 1.a Niguliste muuseumis
12» 5.a - meeskonnatöö Kristiine noortekeskuses
12» Loeng 7.-9. klassid
27
08» Koolis mobiilne planetaarium
09:10» 2.a klass KUMU-s
10» 8.a ja 8.b klass Ajaloomuuseumis programm "Aasta oli siis 65"
12» Loomade salakaubanduse loeng 8a
28
11» Teadusshow ettevõttelt Kolm Põrsakest 6.-8. klass
29
Elektroonika ja programmeerimise alused Arduinoga
P-Tln koolide lauluvõistlus "Siller" Pelgulinna Rahvamajas
09» "Kaunitar ja koletis" Ahaa keskus
30
31