6 417 213 ; E-post: kp [ät] kp.tln.edu.ee

Eelkool

Vastuvõtt 2017/2018 eelkooli rühma on avatud 31.augustini 2017.

Vastu võetakse 1 rühm.
Eelkool toimub 2 korda nädalas.

Lisainfo ja avaldused palun saata
birgit.tamme10 [ät] gmail.com

Avaldus eelkooli astumiseks
Eelkooliga tegeleb MTÜ Kalamaja Põhikool.
Eelkooli tasu on 50 eurot kuus lapse kohta. Tasuda palume a/a EE422200221050155182 MTÜ Kalamaja Põhikool. Eelkooli tasu palume jooksva kuu 10-ks kuupäevaks.

triip

Eelkool

“Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele”. "Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" on loodud (5) 6 - 7 aastastele Kalamaja lastele, kes alustavad kooliteed Kalamaja Põhikooli I klassis. "Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" valmistab lapsi ette õpinguteks koolis, andes vajalikud  eelteadmised I klassis õppimiseks ja toetades igati lapse sisseelamist kooliellu. „ Mängu- ja arendamisring eelkooliealistele" ringitöö toimub Kalamaja Põhikooli ruumides, aadressil Vabriku 18. Kestvus: september – mai. Huviringi töö toimub kaks korda nädalas: tööpäeviti kell 16.00 – 18.00. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel ringitööd ei toimu. Eelkooli õppekava on registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumis, seega õppemaksult saab taotleda tulumaksu tagastust. Meie tegevused: lugemine ja kirjutamine, arvutamine, loodus-ja inimeseõpetus, kunstiline tegevus, muusika ja liikumine. Õppeaasta lõpul saab iga laps tunnistuse, kus kirjeldatakse lapse teadmisi ja üldist koolivalmidust. 2016/2017 õppeaastal avame eelkoolis ühe rühma.