6 417 213 ; E-post: kp [ät] kp.tln.edu.ee

Kooli visioon

Kalamaja Põhikooli visioon on olla mitmekülgset haridust andev silmapaistev teejuht Tallinna koolide seas.

Meie missioon

Kalamaja Põhikooli missioon on kasvatada loovaid, julgelt mõtlevaid, tegusaid ja vastutustundlikke kodanikke.

Meie suurim väärtus

Meie õpetajad kinnitavad kui ühest suust, et suurim väärtus on meie kooli sõbralik ja usaldusväärne kollektiiv.

Aastast 1915

Kalamaja Põhikool ehitati 1915 a. koolimajaks ja on olnud koolina kasutusel järjepidevalt üle 100 aasta. Vabriku tänava koolil on olnud 15 erinevat nime.

Kiusamisest vabaks kool

Tere sõber!

Sinuga on tore koos maailma avastada.
Hoia ikka meeles, et hea kaaslane on:
- salliv, hooliv,
- austav ja julge.

Sõber Karu

Kaasaegne õpikeskkond

Koolimaja sai praeguse välimuse 2008. aastal, kui maja põhjalikult renoveeriti? Ka sel suvel värviti üle klassiruumide seinad, vahetati paljud põrandakatted ja värskendati üldilmet.

Kooli spordiväljakud

Koolil on avar ja eraldatud hoov, kus lapsed saavad puhata, sportida ja mängida. Eriliseks teeb koolihoovi park-staadion, mis tähendab seda, et koolihoovi pargist on kujundatud nüüdsiaegne sportimiskeskus.

Mai 2017

26. mail 9. klassi lõpukell kell 11.00

21. mai kell 11.00 kirbukas   plakat siit
20. - 21. mai Kalamaja Päevad - otsetee kodulehele

17. mail kell 18.00 KEVADKONTSERT
plakat siit
15.-19. mai keskkonnanädal plakat siit

Kalamaja Põhikooli parkla avatud kooli töötajatele ja teenindavale personalile 7.30 - 15.00
Kalamaja Põhikooli parkla avatud koolis toimuvate huvitringide ja treeningutel osalejate autodele 15.00 - 20.00
Kõik autod, mis on parklas peale kella 20.00 võib kool teisaldatakse (kooskõlastus kooliga).

Kooli hoovi palume lapsi autodega mitte tuua!

Kalamaja Põhikooli infokiri - mai 2017